Çam Terebentin Yağı İle Hızlı Saç Uzatma

Genç kızların ve kadınların en büyük sıkıntılarından birisi de saçlarının yavaş uzamasıdır. Bu durum saçlarının biraz genetik özelliği biraz da beslenme eksikliklerinden kaynaklanıyor olabilir. Fakat hızlı saç uzatmanın formülü çok basittir ve çok etkilidir. Hem çok ekonomik hem de doğal olan bu teknik ile saçlar üç ay gibi kısa bir süre içinde 10 ile 15 cm arasında uzar ve bu şekilde devam edildiği taktirde uzama hızla devam eder. Çam terebentin yağı ile hızlı ve etkili saç uzatmak için gerekli malzemeler:

  • Çam terebentin yağı
  • Şampuan
  • Zaman 🙂

Hazırlanışı :

Genellikle 50ml şişeler halinde satılan çam terebentin yağından bir kapak yani yaklaşık olarak 12 – 15 ml yağı, 750 veya 500 ml saç türünüze uygun bir kremsiz şampuan ile karıştırın. Şampuanı her kullanımdan önce çalkalayın ve saç temizleme rutininizi hiç bozmadan uygulayın.

Bu yöntem ile saçlarınız umduğunuzdan çok daha hızlı uzayacak. Saçlarınız uzarken gürleşsin isterseniz de bu karışımın içine 10 veya 15 damla sarımsak yağı damlatın. Bu şekilde saçlarınız daha canlı ve daha gür olurken hızla uzayacak.

Çam Terebentin Yağı İle Hızlı Saç Uzatma

Çam Terebentin Yağı İle Hızlı Saç Uzatma

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Tüm Konular
Doğal Cilt Bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz.

DogalCilt.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan DogalCilt.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.