Doğal Cilt Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Cildinizi doğal yollarla temizleme, peeling yapmak ve bu işlemleri yaparken de siyah noktalardan kurtulmak ister misiniz. Tüm bu işlemleri tek bir seferde ve %100 doğal olarak elde etmekte mümkün. Tek yapmanız gereken cilt için üretilen mikrofiber bezlerden bir tane almak ve ılık su ile cildinizi bu bez ile silmek.

Evet ilk başlarda mümkün değilmiş gibi görünse de bu yöntem ile cildiniz bebek cildi gibi pürüzsüz ve doğal görünürken aynı zamanda da tertemiz olacak. Pek çok makyaj temizleme ürünü suya dayanıklı makyajı çıkarmakta başarısızken mikrofiber bez ile bu iş gerçekten çok kolay. Nemli suda bezi yıkayıp makyajlı bölgede hafifçe bekletmeniz yeterli. Hiç bu kadar masrafsız bir ürünle daha önce tanışmadım. Birçok cilt temizleme jeli, sabunu ve peeling ürünleri aldım ama bu yöntem hem çok ekonomik hem de zararsız ve doğal.

Eğer organik bir cilt sabununuz varsa bezle birlikte kullandığınızda etkisini artırmakta. Bu yöntemler ile temizlenen ciltteki pek çok hastalığın da daha iyi seyrettiği gözlemlenenler arasında. Ayrıca bu yöntem ile dışarıdan gelen çocuklarınızın ellerini ve yüzlerini de temizlemeniz mümkün.

 

Doğal yüz temizliği nasıl olur?

Doğal yüz temizliği nasıl olur?

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Tüm Konular
Doğal Cilt Bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz.

DogalCilt.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan DogalCilt.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.