Doğal Yüz Temizleyici Peeling Nasıl Yapılır?

Günlük yapılması gereken bir cilt bakımı olan peeling en iyi doğal yöntemler ile yapılması daha sağlıklı bir güzellik getirecektir. Evde hazırlayabileceğiniz bu doğal peeling ile cildinizi siyah noktalardan arındırırken maske olarak kullanabilir ve bu şekilde de yağ kontrolü yapabilirsiniz.

Maske için gerekli olan malzemeler:

  1. 1 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  2. 1 tatlı kaşığı bal
  3. 1 çay kaşığı yoğurt

Maskenin hazırlanışı :

Bir kase içerisine tüm malzemeleri ekleyin ve karıştırın. Ardından temiz cildinize parmak uçlarınızla önce alın çene ve burun kısmına dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın. Kalan peelingi yanak bölgelerinize de uygulayıp durulayın. Bu peelingi taze olarak yapmanızı ve günü birlik kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal Yüz Temizleyici Peeling Nasıl Yapılır?

Doğal Yüz Temizleyici Peeling Nasıl Yapılır?

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Tüm Konular
Doğal Cilt Bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz.

DogalCilt.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan DogalCilt.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.