Hızlı Kilo Verme Diyeti

Hızlı kilo vermek ve sağlıklı bir diyet uygulamak isteyenler için önerilen bu formül ile çok kısa süre içersisinde beklentinizin üzerinde kilo vermek mümkündür. Ancak diyeti uygulamanın yanı sıra olmazsa olmaz bazı önemli noktalar vardır. Bunların ilki düzenli spor ve egzersiz yapmak, ikincisi ise yağ yakıcı etkisi olan bitkisel çaylar tüketmektir. Sadece diyet listesini kullanarak değil, ancak bunları da yaparak diyetten tam verim elde edebilirsiniz.

Not;  Eğer bu rejimde dayanamayacak duruma gelirseniz hemen diyeti bırakmanız en sağlıklısıdır.

Bu liste 7 günlüktür.

Diyet boyunca ( 7 gün) her gün sabah kahvaltısında şekersiz Türk kahvesi, yanında 2 dilim buğday ekmeğinden sandviç tüketin.

     İlk gün; öğlen 2 adet haşlanmış yumurta ve bir dilim tam buğday ekmeği, akşam ise ızgarada pişmiş 3 kuzu pirzola ile bol yeşilli limonlu salata tüketin.

  • 2. gün; yine aynı kahvaltı ve öğlen 3 adet ızgara köfte ile bol yeşillikli salata tüketin.2. günden sonraki akşamlar ise 5 gün boyunca aynı yemeği tüketin. Yani sınırsız sebze yemeği ile ayran tüketin.
  • 3. gün; öğlen 2 haşlanmış yumurta ile 1 dilim buğday ekmeği yiyin.
  • 4. gün; öğlen ise 1 adet haşlanmış yumurta ile yapılmış olan limonlu salata tüketin.
  • 5. gün; öğlen sadece balık yiyin, kesinlikle ekmek tüketmeyeceksiniz.
  • 6. gün; öğle yemeğinde ızgara tavuk ve son gün ise sınırsız sebze yemeği ile ayran tüketin.

Sadece son gün akşam yemeğini farklı yiyin: ızgara tavuk.

Bu diyeti uygulayanlar hem sağlıklı bir diyet uygulamış oluyor hem de bedenine zarar vermeden fazla kilolarından kurtulmuş oluyor. Çünkü yanlış beslenme diyeti ile yapılan kilo vermeler iç organlara zarar vermekte ve özellikle karaciğerde yoğun tahribata neden olmaktadır.

Tüm kilo verme formüllerinde kesinlikle hekim kontrolleri eşliği le devam etmeniz gerekmektedir. Çünkü vücudun alışmış olduğu besin girişi ve kan şekeri değerinde hızlı ve anlık düşüşler tansiyon sorunu gibi tehlikeli problemlere yol açabilmektedir. Tansiyon ise kuvvetli bir etki ile geldiğinde beyinde ve vücudun muhtelif yerlerinde kalıcı hasarlara yol açabilmektedir.

diyet ve kilo verme konulu yazı

diyet ve kilo verme konulu yazı

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Tüm Konular
Doğal Cilt Bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz.

DogalCilt.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan DogalCilt.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.