Ünlüler Neden Bu Kadar Güzel, Sırları Ne ?

Yerli veya yabancı ünlüleri televizyondan takip ederken çoğu zaman onların pürüzsüz ve kusursuz ciltlerine, profesyonelce yapılmış kendilerine de oldukça yakışan makyajlarına, şıklık yarışındaymış gibi giyinmelerine ve oldukça uyumlu kombinlerine hayran kalırız. Çoğumuz için bu ünlüler özenle seçilmiş, diğer kadınlar arasında güzellikleri ile ayrılan, bizden oldukça farkı ve özel kişiler.

Acaba bu doğru mu?

Onları bu kadar çekici ve muhteşem kılan ne? Eğer internetten ünlülerin gündelik hallerini araştırıyorsanız onların da bizden bir farkı olmadığını, yüzlerinde sivilce izlerinin, yaraların veya renk dengesizliklerinin bulunduğu yani aslında göründükleri kadar güzel olmadıklarını göreceksiniz.

Ünlülerin hiçbiri aslında kusursuz bir güzelliğe sahip değil. Elbette bir kısmında Allah vergisi olan bir vücut ve boy olmakla birlikte makyajsız sıradan bir görüntü sergiliyorlar. Onlara adeta sihirli bir dokunuş vererek değiştiren ilk şey estetik dünyasının nimetleri ve kadınlara sunduğu avantajlar. Özellikle Hollywood ünlülerinin geçmiş fotoğraflarına baktığımızda şimdiki hallerinden çok farklı olduklarını görüyorsunuz. Beğenilmediği için yapılan dişler daha beyaz ve mükemmel bir gülüş sağlıyor. Aslında gülüş estetiği adı verilen bir uygulamadan da yararlanan ünlüler, daha çarpıcı ve etkileyici olabilmek için dişlerini ve diş etlerini kestirip yenden biçimlendiriyorlar. Bunun yanı sıra kaldırtılan ve küçültülen burunlar, dolgunlaştırılan dudak ve göğüsler, kırışıklıklar için botoks, yağ aldırma ve daha bilumum farklı estetik operasyonu her zaman genç kalmalarını sağlayan asıl unsur aslında.

Bunların yanında spora önem verdiklerini zamanlarının birçoğunu spor salonlarında geçirdiklerini de biliyoruz. Öyle ki kadınların kollarındaki kaslar, mükemmel bir göbek bölgesi ve daha sıkı bir cilt elbette şans eseri oluşmuyor. Yine ünlülerin gittiği güzellik merkezlerinin bildiklerimizden oldukça farklı, daha kaliteli ve lüks olduğu da bir gerçek. Dünyaca ünlü tasarımcılar saçlara şekil verirken, kaliteli malzemeler onların daha parlak ve bakımlı görünmesini sağlıyor. Güzellikten ziyade bakımdır bir kadını ortaya çıkaran. İşte vücudunun her bölgesine ayrı bir bakım uygulayan ünlüler her zaman çekici ve güzel olmayı da başarıyor. Bir de bunlara kapatıcılık faktörü yüksek fondöten ve pudralar, renk renk makyaj malzemeleri eklenince ortaya ışıldayan, bambaşka ve farklı bir kişi çıkıyor.

Ünlülerin güzellik sırları konulu yazı

Ünlülerin güzellik sırları konulu yazı

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Tüm Konular
Doğal Cilt Bakımı internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılar paylaşıyoruz.

DogalCilt.com sitemizdeki bilgiler doktor tavsiyesi değildir: Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan doğal cilt bakımı önerileridir ve bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Doğal cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan DogalCilt.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.