Biberiye Yağının Faydaları ve Biberiye Yağı Kullananlar

Biberiye Yağı Faydaları ve Kullanıcı Yorumları

Biberiye yağı tıpkı biberiye gibi oldukça faydalı ve oldukça da etkili bir yağdır. Biberiye yağı ile hızla kilo verenler bu sayede fazla kilolarından kurtulup aynı zamanda da sağlıklı bir şekilde bu yolda kilo almadan ilerleyebiliyorlar. Bunun dışında biberiye yağı nedir, ne amaçla nerelerde kullanılır merak ediyor ve kullanıcılarının da yorumlarını okumak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyun.

Biberiye yağı tam bir selülit düşmanıdır. İçindeki serbest radikaller sayesinde doku altındaki selülitli görünümü bu yağ ile masaj yaparak azaltmak mümkün. Aynı şekilde biberiye yağı ile zayıflamakta mümkün. Ayrıca biberiye yağı romatizmal hastalıklar için de etkili bir doğal ilaç olarak kullanılabilir. Eklem ağrıları için de etkili olan biberiye yağını eklemlerinize birkaç damla damlattıktan sonra oval hareketler ile masaj yapabilirsiniz. Baş ağrısı için şakaklara bir damla damlatıp kulak arkasına doğru masaj yapıldığında ağrıyı hafiflettiğini hissedebilirsiniz. Saç dökülmesine iyi geldiği bilinen biberiye yağını şampuanınıza ekleyerek denemeniz mümkün.

Biberiye yağı kullanıcı yorumları çeşitli sitelerden derlenmiştir

Leyla T. : Biberiye yağı ile basenlerimde ki fazla yağdan kurtuldum. Bunu basenlerime sürdüğüm biberiye yağına ve üzerini kapattığım streç filme borçluyum ve tabiki hafif tempolu koşu sırasında biberiye yağının lokal etkili olarak deride ısı artışı ve dolayısı ile oluşturduğu metabolizma artışı ile kurutlması en zor olan deri altı yağ birikimi, sellülit ve lipödemlerden de hızla kurtuldum.

Banu D. : Biberiye yağı ile karın bölgemdeki yağlanma ve fazla kilolardan kurtuldum. Geceleri yatmadan 5 dakika önce karın bölgeme sürdüğüm biberiye yağını cildime oval hareketler ile yedirdim. Bu sayede daha etkili olduğunu düşünüyorum. Cildim başlangıçta hafifçe kızarıyor fakat sonrasında deri altı yağ metabolik artışı ile uyurken bile yağ yakarak fazla yağlarımdna kurtuldum. Zaman içind ebu metabolik artışa bağlı oluşan kızarıklık ve ısı artışına vücut alışıyor ve kızarıklık da kalmıyor.

Derya E: Saçlarımın dökülmesini durduran tek doğal yöntem. Bu güne kadar denemediğim hiçbir yöntem kalmamıştı hem doğal hem de kozmetik. Fakat büyük boy şampuanıma kattığım bir kapak biberiye yağı sayesinde saç dökülmelerim çok azaldı. Bunu saç kökleirmin metabolizmasını hızlandırarak kan dveeranını arttırarak yaptığına inanıyorum.

Ayşe M: Sınav stresi yüzünden artan baş ağrıma iyi gelen ve maksimum 10 dakika sonra ağrımı dindiren en etkili yöntem. Bu yağ benim için ilaç değerinde. hem yurtta hem de evde eksik etmeyeceğim bir yağ olacak.

Sinem A: Doğum sonrası fazla kilolarımı biberiye yağı sayesinde verdim. Bu yağı çok seviyorum herkese tavsiye ediyorum.

Biberiye Yağının Faydaları ve Biberiye Yağı Kullananlar
Biberiye Yağının Faydaları ve Biberiye Yağı Kullanıcı Yorumları
error: Kopyalamak mümkün değil !