Cilt Lekelerini, Kırışıklıkları ve Akneyi Azaltan Tarif

Cilt bakımı konusunda birçok kez karşılaştığımız durumlardan bir tanesi de  insanların  ilaçlara ve ürünlere oldukça fazla para harcamalarına rağmen bir türlü istedikleri sonuca ulaşamamalarıdır. Bu tip durumlarda insanlara doğal ürünlere yönelmeleri tavsiye edilmiştir. Eğer cildinizdeki yara, akne, leke ve kırışıklıklardan kozmetik ürünlere çok para harcamadan çok kolay ve mucizevi bir şekilde kurtulmak istiyorsanız bu yöntemi denemelisiniz. Bu yöntem mikrodermabrazyon (deri düzenleme işlemi) içindir ve neredeyse anında etkisini gösterir.

Bu işlem için gerekli olan malzemeler: zeytinyağı ve kabartma tozu! Evet, bu kadar basit.

Bu çözüme başlamadan önce bilmeniz gerekir ki kabartma tozu, cilt problemlerinizi çok çabuk yok eder ve yara izi ve akne problemi birçok insana yardımcı olmuştur.

Zeytinyağı , başka bir değişle cilt dostu yağdır. İçerisinde çokça antioksidant, iltihap sökücü, yatıştırıcı ve nemlendirici gibi özellikleri barındırır. Bu bize kolay bir şekilde zeytinyağı ve kabartma tozunun oluşturduğu mükkemmel karışım ile gözeneklerimizdeki deri hücrelerden kolayca kurtulma imkanı tanıyor.

 

 

Tarif:

Malzemeler:

Kabartma Tozu
Zeytinyağı
Ilık su

 

 

Hazırlanışı:

Bir kaseye bir miktar kabartma tozu koyun. Daha sonra uygun miktarda zeytinyağı ekleyin. Homojen bir kıvama erişene kadar karıştırın. Homojen kıvama gelene kadar karıştırdıktan sonra kuru cildinizin üzerindeki aknelerinize ve sivilce izerinize sürün ve üzerlerine masaj yapın. Bu işlemi 5 ile 7 dakika arası sürdürün. Bütün aknelerinizin üstünü iyice kapladığınıza emin olun. Son olarak ılık bir suyla karışımı sürdüğünüz yerleri yıkayın. Bu yöntem cildinizdeki tüm akneleri temizlemenize yardımcı olacaktır.

En iyi sonuca ulaşmak için düzenli olarak uygulamayı unutmayın…

Cilt lekelerinizi soldurmak, aknelerinizi temizlemek ve kırışıklıklarınızın azalmasını sağlamak için bu tarifi uygulayabilirsiniz.
Cilt lekelerinizi soldurmak, aknelerinizi temizlemek ve kırışıklıklarınızın azalmasını sağlamak için bu tarifi uygulayabilirsiniz.
error: Kopyalamak mümkün değil !