Gerçek Güzellik Mükemmellik Değildir!

Mükemmelliğe kavuşmaya çalışanlar asla tatmin olamayacağı gibi gerçek mutluluğu da maalesef tadamayacaktır. Gerçek güzellik mükemmel olabilmek değil kusurlarımızla sınır tanımadan kucaklaşabilmemizdir. Kusur insanoğlunun fıtratında vardır ve insan olmak kusurlu olmayı doğal karşılayabilmeyi beraberinde getirir.

 

Cilt ve bütün beden ile ilgili bakım tavsiyelerini kaleme aldığımız sitemizde mümkün olduğu kadar doğal yöntemlerin kullanılmasını öneriyoruz. Amacımız evde kendinizin hazırlayabileceği basit karışımlarla cildinizi daha sağlıklı hale getirebilmeniz ve daha mutlu olmanıza katkıda bulunabilmektir. Güzellik amaçlı estetik yapılmasını ve sağlığınıza zararlı etkisi olacak kozmetik ürünlerin kullanımını tasvip etmiyoruz ve sitemizde hiç bir zaman (gözümüzden kaçmadığı müddetçe) tavsiye etmeyeceğiz. Makyaj yapmadan da güzel olunabileceğini düşünüyoruz ve sağlığınıza tehdit oluşturmayan kusurlarınızı olduğu gibi kabul etmeniz için sizi destekleyeceğiz.

 

Bu yazımız için gördüğünüz harika kanat resmini özellikle seçtik. Bu mükemmel güzellik yüzlerce matematik ve geometri formülü ile desteklenen ve mümkün olan en dayanıklı ve en hafif şekilde yaratılmıştır. Sizce kanadın alt kenarından kopan parça bu kanadın güzelliğine ve mükemmelliğine gölge düşürebilir mi?

Gerçek güzellik kusurlarımızla kucaklaşırken sınır koymamaktır
Gerçek güzellik kusurlarımızla kucaklaşırken sınır tanımamaktır
error: Kopyalamak mümkün değil !