Karınca Yumurtası Yağı Kullananlar

Karınca Yumurtası Yağı Kullananlar

Aşırı tüylenme için gerçekten işe yarıyor mu?

Karınca yumurtası yağı kullanımı  son zamanların en popüler ürünlerinden bir tanesi olmuştur. Bu nedenle, karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü ve ekşi sözlük üzerinden en sık araştırılan ve hit alan konulardan bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Karınca yumurtası yağı en büyük etkisi karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü aracılığı ilgili başlıklar altında istenmeyen tüyleri ve kabalaşmış kılları yok ettiği yönünde yapılan tavsiye ve paylaşımlar ile öne çıkmıştır.

Özellikle de vücudunuzdaki tüylenmelerden çok sık şikâyet ediyorsanız, bu durumun önüne geçebilmek için karınca yağı yumurtası kullanmanız sizin için çok doğru bir tercih olacaktır. Bu sayede rahatsız olduğunuz tüylerden en kısa süre içerisinde kurtulmanız mümkün olacaktır. Ancak bu durum yalnızca düzenli kullanımlarda geçerli olacaktır. Bu nedenle karınca yağı yumurtası kullanımına başvurduğunuz zaman, kullanımına bir süre devam etmenizde de fayda olacaktır.

Bioder karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü tarafından da en sık paylaşılan konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Karınca yumurtası yağı kullanmak istiyorsanız, tüylenmelerinizin en sık olduğu yerlere uygulamanızda fayda vardır.

Öncelikle epilasyon nedir ve bunlardan farkı olan bio epilasyon nasıl yapılır? konusunu açıklığa kavuşturmalıyız. Epilasyon kimyasal etkenler ile, epilasyon lazerleri ile veya elektrokoter gibi kıl köklerini tahrip ederek yapılabilir. Bio epilasyon ise biyolojik kaynaklardan elde edilen gerek bitkisel gerekse hayvansal ürünlerin kıl ve tüy dökücü etkisinden yararlanılarak yapılan doğal ve organik epilasyon yöntemidir.

Bio epilasyon amaçlı kullanılan karınca yağı yumurtası ile elde edeceğiniz epilasyon etkisi oldukça doğal ve yan etkisi yoktur. Karınca yumurtası yağı, elbette sofralarımızda salatalara veya yemeklere katılıp tüketilecek bir ürün niteliği de taşımamaktadır. Bu nedenle, söz konusu ürünü aldığınız zaman tüylenmelerinizin en sık olduğu bölgelere lokal etki amaçlı uygulamanız gerecektir.

Ancak vücudunuz herhangi bir alerjik reaksiyon gösterirse, karınca yumurtası yağı kullanımını bırakmanızda fayda vardır. Özellikle de cildinizde beklemediğiniz bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız, mutlaka doktor kontrolünden geçmenizde fayda vardır. Ancak herhangi bir sorunla karşı karşıya gelmediyseniz, karınca yağı yumurtası kullanımına devam etmenizde de herhangi bir sakınca yoktur.

Karınca Yumurtası Yağı Neden Yasaklandı?

Karınca yumurtası yağı neden yasaklandı ve karınca yumurtası yağı zararları tarzında başlıklar da kullanıcılar tarafından sık sık araştırılmaya devam eden konulardan bir tanesidir. Karınca yumurtası yağı bilinen bir zararı olmasa da bazı kişilerde, deride dökülme ya da pullanma gibi problemlere yol açtığı ve alerjik bünyelerde bu yan etki bildirimleri sonrasında eldeki bilgiler doğrultusunda herkeste geçerli olmasa dahi karınca yumurtası yağı neden yasaklandı sorusuna cevap olacak sağlık otoritesinin kararı gelmiştir.

Aynı zamanda ürünü çok sık kullananlarda bu tarz deri pullanması, kaşıntı, döküntü gibi problemleri ile karşı karşıya kalma ihtimali artıyor ve aşırı kullanım ile bu daha sık mümkün olabiliyor. Bu bilgiler ışığında karınca yumurtası yağını düzenli olarak kullanmaya devam etseniz dahi çok fazla miktarlarda uygulamamanızda ve ölçülü davranmanızda fayda vardır. Tüm bu kurallara uyum sağlarsanız herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Aşırı hipersensitivite ve allerjik bünyeniz mevcut ise önerilerle değil doktorunuza danışarak kullanmanız önerilir.

Karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü üzerinde organize bir topluluk oluşturup deneyim paylaşımı yapmaktadır.

Karınca Yumurtası Yağı Faydaları

Karınca yumurtası yağı neden yasaklandı? sorusu gündeme geldikten sonra kullanıcılar bu konudaki araştırmalarını detaylandırmaya başlamışlardır. Karınca yumurtası yağı düzenli kullanmaya başladığınız zaman vücudunuzda ortaya çıkan tüylenmeleri azaltarak kaba ve belirgin kılların gerilemesine yol açacaktır. Karınca yumurtası yağı kullanımını düzenli olarak devam ettirdiğiniz takdirde, tüylerinizde azalma ya da tamamen yok olma olayıyla karşı karşıya kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, bu ürünün yalnızca kadınlar tarafından değil erkeklerden tarafından da sıklıkla kullanılmaya devam ettiği verilen bilgiler arasındadır. Erkekler de sık sık tüylenme gibi problemlerle karşılaştıkları için, karınca yağı yumurtası kullanımına başvurarak cildinde oluşan tüylenmelerden kolaylıkla kurtulduklarını belirtmişlerdir.

Karınca Yumurtası Yağı Kullanımı?

Karınca yumurtası yağı kullananların kadınlar kulübü yorumları da birçok kişinin bu ürünü kullanmaya başlamasına neden olmuştur. Karınca yumurtası yağı kullanımı oldukça kolaydır. Vücudunuzun herhangi bir bölgesine karınca yumurtası yağını rahatlıkla uygulamanız ve bu sayede istenmeyen tüylenmelerinizden kurtulmanız mümkün olacaktır. Özellikle de tüylenmelerinizin daha az olduğu bölgelere karınca yumurtası yağı uygularsanız, bölgenizde yer alan tüylerin tamamen bitmesi de mümkün olabilir. Ancak farklı bir bölgede daha fazla tüylenme yaşıyorsanız, bu sorunu çözüme kavuşturabilmek için karınca yumurtası yağını düzenli olarak kullanmanızda fayda vardır. Bu ürünü, haftada birkaç gün kullanmanız sizin için yeterli olacaktır.

Karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü yorumları

F.G. 35 yaş Ev Hanımı: Belli bölgelerime yerleşik kaba kıllardan ve tüylerden kurtulmak için pek çok farklı kozmetik ve yöntem denemiş olmama rağmen karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü önerilerini görünce iki sefer kullanım ile karınca yumurtası yağı ile elde ettiğim sonuç harika ve uzun etkili bir çözüm olmuştur.

 

D.N.21 yaş Öğrenci: Arkadaşlarım, spor yaptığım zaman sırtımda çıkan kaba tüylerin çok fazla olduğunu, mevsimsel ve adet dönemi ile belirginliklerinin arttığını söylüyordu. Ben de karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü önerileri ile bioepilasyon başlıklarında paylaşıldığı şekilde kullanıyorum. Sonuçlar şimdilik omuz başı ve sırtımda ki bu koyu renkli kaba tüylerin kaybolması ve azalması ile sonuçlandı.

 

S.Ö. 44 yaş Serbest Meslek: Kollarımda ki sayıca fazla ve koyu renkli tüyleri karınca yumurtası yağı ile azaltarak çözüm buldum. Bu kadar çok yağı hangi karıncanın amk. yumurtası ile elde ettiklerini bilmesem de karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü üzerinde çok sayıda öneri ve deneyim paylaşımı ile beni bile bu kullanıma ikna ettiler.

M.N.Y. 27 yaş Bekar: Boynum ve favori bölgelerimde aşırı tüylenme olması sebebi ile doktora gittim. Hormon dengesizliği veya polikistik over veya en basitinden hirsutizm olduğumu ve lazer epilasyon yaptırmamı önerdi. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünürken bir dostumun önerisi ile karınca yumurtası yağı kullanmaya başladım ilk başta böyle şeylere güven duymadığım için kıllandım. Ancak karınca yumurtası yağı kadınlar kulübü yorumlarını görünce denemeye karar verdim. Doğal yoldan lazer epilasyona gerek kalmaksızın istenmeyen tüylerden kurtulmanın kolay ve ucuz bir yolu olduğunu deneyimledim. Ancak zaman içinde karınca yumurtası yağı neden yasaklandı konusu gündem aldı ben  de bu konuyu detaylı bilemiyorum.

H.B. 31 yaş Ev hanımı: Karınca yumurtası yağı neden yasaklandı çok merak ediyorum bu konuda aydınlanmayı bekleyen pek çok arkadaşım var. Bende karınca yumurtası yağı kullanımı konusunda çok olumlu deneyimi olan kişiler ile karşılaştım ancak karınca yumurtası yağı yasaklandı dendikten sonra kullanımı konusunda çekiniyorum. Hızlıca bu konuda bizi aydınlatın lütfen.

Karınca Yumurtası Yağı Kullananlar

Karınca yumurtası yağı neden yasaklandı kullanıcı yorumları

T.N.M 43 yaş, oryantalist: Sürekli Ortadoğu ve Arap ülkelerine seyahat yapan biri olarak bu bölgelerde Arap halkı tarafından halk pazarlarında karınca yumurtası yağı sayıldığını ve halk tarafından istenmeyen tüy ve kıllar için kullanımının yaygın olduğunu gözlemledim. Özellikle Mısır bu konuda çok ileri seviyede kullanımın mevcut olduğunu görerek kendim Kahire Üniversitesinde araştırmacı olarak bulunduğum bir dönemde semt pazarından 2 şişe karınca yumurtası yağı alarak aşırı tüylenme gösteren bölgelerime arabın deve götünü yağladığı gibi karınca yumurtası yağı sürdüm. Sonra vurdum kafayı yattım.

Sabah bir de ne göreyim apış aram dahil her yer yanıyor tüylere bir şey olmamış fakat benim vücudum ateşler içinde kabarmış ve döküntü olmuş. Hemen Kahire Medikal Merkezine gittim benim bu durumumu gören Cildiye doktoru karınca yumurtası yağı aşırı kullanımına bağlı hassas ciltlerde olabilecek bir deri egzema türü olduğumu bir süre karınca yumurtası yağı kullanımı yasaklandı ve bu lezyonlarda düzelme olduğunda tekrar gelmemi ve kendilerinin alerji testi uygulayarak bu konuda test yapmaları gerektiğini söylediler.

Sonrasında bünyemde bulunan bir antijenin buna neden olduğunu ve steroid dahil bazı tedavilerin gerekebileceğini detaylı olarak anlattılar. O günden sonra karınca yumurtası yağı kullanımının bazı bünyelerde sorun yapabileceğini bildiğim için karınca yumurtası yağı neden yasaklandı gibi konularda fazlaca şüpheci yaklaşımda bulunmuyorum.

F.B. 26 yaş, Fanatik taraftar: Malum takımla birlikte iç saha dış saha sürekli maçlara gidiyorum. Haliyle öz bakım yollarda otel odalarında zor, olduğu için öz bakım amaçlı karınca yumurtası yağı alayım istenmeyen kıl, tüy ne varsa dökeyim istedim Şırnak’ta bir eczaneye gittim dedim bana ir şişe olmadı 2 şişe karınca yumurtası yağı verin dediler karınca yumurtası yağı yasaklandı şaşırdım elbette, karınca yumurtası yağı neden yasaklandı dediğimde bazı bünyelerde ters etki yaptığı için kamu otoritesi bu konuda tedbir aldı dediler.

Bende ver o zaman oradan 2 tane lady permatik dedim eski usule döndüm. Halbuki bioder karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü başlıklarında çatır çatır karınca yumurtası yağı ile elde ettikleri sonuçları yorumları ile paylaşıyorlar. Bu ne biçim perhiz, ne şişim lahana turşusu amk.

T.K 43 yaş, işsiz: Bioder karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü başlığında kullanımı yasaklandı deniyor. Eğer elinizde fazla varsa bana Erenköy adresime yollayabilir misiniz? Parasızlıktan alamadığım için bioder karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar kulübü başlığında görüp heveslendiğim bu üründen mahrum kalacağım.

 

error: Kopyalamak mümkün değil !